|
הפתרון המושלם לכאבי צוואר, גב, וברכיים
The perfect solution
FOR NECK, BACK & KNEES PROBLEMS
המוצרים שלנו


  Hercules HK-100
מערכת אורטופדית להקלה בכאבים ושיקום המפרקים
 

Hercules HN-300
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי צוואר ושיקום עמוד השדרה הצווארי

 

Hercules HB-500
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני

 

Hercules HL-600
מערכת לעיסוי לימפטי וטיפול בבצקות.

 

POSTURE MASTER
המאמן האישי שלך לעמידה זקופה יותר ב30 יום


צרו קשר
נציג מטעם גלובל מדיק יחזור אליכם בהקדם
חדשות
שלח לחבר הוסף למועדפים

בלט דיסק צווארי

מהו בלט דיסק צוואר וממה הוא נגרם?בלט דיסק

בלט דיסק צוואר זוהי תופעה שנהפכה בשנים האחרונות לנפוצה עד מאוד. מדובר בבעיה שאורבת רבות לאנשים העובדים בעבודות שונות בתחום הצווארון הכחול והנאלצים להעביר פרקי זמן ארוכים מאוד בתנוחה לא נוחה ולא נכונה מבחינה אגרונומית.
בלט דיסק צוואר זהו מצב שבו החומר שנמצא בין החוליות בצוואר (הדיסק הינו מאין ריפוד הנמצא בין החוליות, חלקו גמיש וחלקו קשה) מתחיל לצאת ממקומו. בלט זהו שלב ראשון בתהליך זה שעלול הסתיים בפריצת דיסק, מצב בעייתי וכואב הרבה יותר. זו הסיבה לכך שמומלץ לטפל בבעיית בלט דיסק בצוואר לפני שהיא מתפתחת לבעיה גדולה אפילו יותר.
בלט דיסק צוואר מתרחש עקב לחץ מכני מתמשך על החלק החיצוני של הדיסק – האנולוס. המעטפת החיצונית האת שומרת על נוזלו הפנימי של הדיסק הנראה כמו ג'לי. עקב לחצים שונים מתחילים להופיע קרעים במעטפת החיצונית, הנוזל יוצר החוצה. בשלבים מתקדמים יותר בלט דיסק צוואר הופך לפריצת דיסק לכל דבר, עם כל הכאבים הנלווים לכך.

טיפולים אפשריים עבור בלט דיסק צוואר

ישנן שיטות שונות המספקות טיפול בפגיעות בלט דיסק צוואר. השיטות השונות מספקות באופן כללי תהליכי רגיעה. השלב החשוב ביותר בטיפול הינו הסרת הלחץ שגם לבלט מלכתחילה. ניתן לעשות זאת על ידי שינוי תנוחה בזמן העבודה. בכדי לעזור לכך בצורה מכאנית, ניתן להיעזר בצווארון אלסטי.
שעות היממה שבהן הצוואר שלכם הכי רגיש ללחצים הגורמים להופעת בלט דיסק צוואר אלו הן שעות הלילה, שבהן אתם עלולים לשכב שעות ארוכות בתנוחות שגורמות ללחץ על הצוואר ולהתפתחות הבלט. על מנת למנוע זאת אפשר לרכוש כרית אורטופדית, או להיעזר בשיטה פשוטה יותר – לעטוף את הצוואר שלכם במגבת ולישון עם "מגן" שכזה.
פיזיותרפיה מאז ומתמיד טיפלה, בין השאר, גם בבעיות הקשורות לפריצת דיסק בצוואר או בלט דיסק צוואר. ניתן לפנות למרכז הפיזיותרפיה הקרוב לביתכם להתייעצות בנוגע לשיטת טיפול שתעזור לכם להשתקם כמה שיותר מהר. עם זאת, התנהלות יומיומית זו שיטת הטיפול הטובה ביותר. תנוחה נכונה ונינוחה של הראש, קומפרסים – כל אלה הינן השיטות שאתן יכולים לנקוט בהן על מנת לעזור לעצמכם להתאושש מהר יותר מהופעת בלט דיסק צוואר.

במסגרת פיתוח השיטות השונות בשיקום בלט דיסק צוואר במסגרת הביתית, פיתחו אורטופדים מובילים בעולם אמצעים שונים המספקים אפשרות לספק לעצמנו שריפוי לא פחות טוב מאשר פיזיותרפיה. בדיוק לשם כך נוצרו מוצרי GloalMedicהמאפשרים לשמור על עמוד השדרה בריא וחזק לאורך זמן. כיום יש לכם הזדמנות ייחודית להיעזר באמצעים חדשניים אלה.

 

המכשירים האיכותיים והחדשניים של גלובל מדיק – הטיפול של מחר

המכשירים מחברת גלובל מדיק מבוססים על טכנולוגיה שהוכיחה את עצמה בכל העולם, זאת לעומת חגורות הגב, שלאורך שנים רבות הוטל ספק באפקטיביות שלהן. האמצעים של גלובל מדיק מתבססים על שיטת מתיחת עמוד השדרה. הדבר מתבצע בזכות משאבות אוויר קטנות המותקנות במערכת האורתופדית להפגת כאבי צוואר ,משאבות אוויר אלה מותחות את עמוד השדרה, מרחיקות את החוליות זו מזו, תוך כדאי הרחקתם גם מהעצבים שנמצאים על עמוד השדרה. כך מתקבל עמוד שדרה צווארי מאומן וחזק יותר. היתרון של מכשיר זה הינו שהוא לא רק משקם בלט דיסק צוואר, אלא גם יכול לעזור למנוע אותו מלכתחילה.

שם מלא בעברית בלבד:
טלפון:
הערות:

3839* או 03-6839988
דף הבית | HN-300 Hercules | אודות | המלצות | מאמרים | צרו קשר | כותבים עלינו | HB-500 Hercules | מכשיר אורטופדי להפגת כאבי ברכיים | כאבי צוואר קשים? | טיפול בכאבים כללי | חגורות אורטופדיות | מכשירי פיזיוטרפיה | סוגי גלריות.
.
Copyright © 2013-2018 Net-style. All rights reserved.