|
הפתרון המושלם לכאבי צוואר, גב, וברכיים
The perfect solution
FOR NECK, BACK & KNEES PROBLEMS
המוצרים שלנו


  Hercules HK-100
מערכת אורטופדית להקלה בכאבים ושיקום המפרקים
 

Hercules HN-300
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי צוואר ושיקום עמוד השדרה הצווארי

 

Hercules HB-500
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני

 

Hercules HL-600
מערכת לעיסוי לימפטי וטיפול בבצקות.

 

POSTURE MASTER
המאמן האישי שלך לעמידה זקופה יותר ב30 יום


צרו קשר
נציג מטעם גלובל מדיק יחזור אליכם בהקדם
חדשות
שלח לחבר הוסף למועדפים

בלט דיסק

רקע כללי על בלט דיסק

הגוף האנושי כולל רכיבים רבים המבטיחים את עבודתו היעילה. לעיתים, ה"ברגים" של הגוף שלנו זזים ממקומם וגורמים לבעיות וכאבים. בלטי דיסק הינו צורה פחות חמורה של נזק לעמוד השדרה, אך בכל זאת מדובר בתופעה חמורה שיש לטפל בה בהקדם.
ראשית, יש להבין מהו הדיסק עצמו. למעשה, מדובר בחומר שנמצא בין החוליות שבעמוד השדרה, המרכז שלו רך, דומה ג'לי והיקפו חזק יותר, בנוי מרקמת חיבור. מטרתו של הדיסק הינה לבלום זעזועים הנגרמים לעמוד השדרה. לפיכך, בין חוליה מחבר דיסק המחוזק מכל כיווניו על ידי רצועות חזקות מאוד. מאחורי הדיסק נמצאת תעלת השדרה. כמו כן, חוט השדרה והעצבים יוצאים למעשה מהדיסק.
בלט דיסק הינו מצב שבו הדיסק בולט לאחורה ולצדדים, לוחץ על חוט השדרה או על העצבים היוצאים ממנו. זו הסיבה לכאבי גב. ישנן סיבות רבות להופעת בלט דיסק, אך כולן הגיוניות ואף צפויות: גיל, עודף משקל, שחיקה ניוונית של עמוד השדרה. באופן כללי, הסיבות להופעת בלט דיסק נעוצות בהפרעה בתפקוד עמוד השדרה.
בלט דיסק מתרחש כאשר הרקמה הקשיחה נעשית רופפת. עקב כך, בולט כל הדיסק החוצה מבין החוליות. כתוצאה מבלט דיסק עלולה להתרחש דלקת, מה שיאריך את תקופת ההחלמה. כמו כן, בלט דיסק עלול להיות שלב ראשוני לפריצת דיסק, לכן יש לדאוג למיגור הבעיה לפני שהיא תחריף.

דרכי מניעה של בלט דיסק

חשוב שלא להפקיר מצב שבו הדיסק בולט. זאת משום שבמקרים מסוימים התופעה יכולה להיות חולפת, בעוד באחרים, התקפי הכאבים יכולים לחזור באופן תכוף ביותר ולהפוך אדם בריא ביותר לחסר אונים ולמנוע ממנו לבצע פעולות יומיומיות. במקרים בהם אין אפשרות לטיפול מרוכז, ישנן מספר המלצות להתנהלות שלוקחת בחשבון את המצב הרגיש של בלט דיסק ועוזר למנוע נזקים מתמשכים.
במצב של בלט דסק מומלץ להימנע מישיבה ארוכה, חשוב לעשות הפסקות הליכה מדי 20-30 דקות ולהתמתח. במידה ויש צורך להרים חפץ כבד, אסור לכופף את הגב, אלא יש להתכופף לברכיים בגב זקוף ולעלות בעדינות. לנהגים שהחלו לסבול מתופעת בלט דיסק, יש לשים לב לכניסה ויציאה עדינה מהרכב, תנועות חדשות עלולות לגרום להחרפת בלט דיסק.
באופן כללי, חשוב לשים לב ליציבה הכללית ולדאוג לשבת תמיד בצורה זקופה. הקפדה זו מונעת לחץ על הדיסק ומונעת החרפה של בלט דיסק.

מערכות GLOBAL MEDIC באתרנו – פיתרון יעיל ואיכותי עבור בעיית בלט דיסק

מלבד התנהלות יומיומית זהירה, חשוב לנקוט באמצעים נוספים. כיום, בעזרת חברת גלובל מדיק והמערכות  האורטופדיות המיוחדות שלה , ניתן לטפל באופן אישי וביתי בכל בעיית גב. בכדי לטפל בבעיית בלט דיסק, יש לענוד את המערכת האורטופדית B- 500.

הטכנולוגיה הייחודית של חידוש אורטופדי זה מאפשרת להרחיק את החוליות אחת מהשנייה בצורה עדינה וללא הפעלת לחץ. הרחבת החוליות מאפשרת לשחרר את הלחץ המופעל על הדיסקים, למנוע בלט דיסק או לשפר את מצבו. ענידת המערכת  האורטופדית מקלה על הכאבים באופן יעיל ומיידי.
המערכת האורטופדית של גלובל מדיק מתאימה לטיפול במגוון מצבים – גם בלט דיסק, גם כאבי גב שפשרם עוד לא הובן (אך סביר להניח שזה רק עניין של זמן עד להופעת בלט דיסק מובהק) ובאופן כללי, מדובר במוצר חשוב מאוד עבור אנשים שעמוד השדרה שלהם נמצא תחת לחץ מתמיד.

שם מלא בעברית בלבד:
טלפון:
הערות:

3839* או 03-6839988
דף הבית | HN-300 Hercules | אודות | המלצות | מאמרים | צרו קשר | כותבים עלינו | HB-500 Hercules | מכשיר אורטופדי להפגת כאבי ברכיים | כאבי צוואר קשים? | טיפול בכאבים כללי | חגורות אורטופדיות | מכשירי פיזיוטרפיה | סוגי גלריות.
.
Copyright © 2013-2018 Net-style. All rights reserved.