|
הפתרון המושלם לכאבי צוואר, גב, וברכיים
The perfect solution
FOR NECK, BACK & KNEES PROBLEMS
המוצרים שלנו


  Hercules HK-100
מערכת אורטופדית להקלה בכאבים ושיקום המפרקים
 

Hercules HN-300
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי צוואר ושיקום עמוד השדרה הצווארי

 

Hercules HB-500
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני

 

Hercules HL-600
מערכת לעיסוי לימפטי וטיפול בבצקות.

 

POSTURE MASTER
המאמן האישי שלך לעמידה זקופה יותר ב30 יום


צרו קשר
נציג מטעם גלובל מדיק יחזור אליכם בהקדם
חדשות
שלח לחבר הוסף למועדפים

כאבי גב

כאבי גב – בעיה כלל-אנושית

על פי הידוע לרופאים לחוקרים, כ-80% מכלל האנשים חווים סוגים שונים של כאבי גב בשלבים אלה ואחרים בחייהם. מה שכל אחד מאיתנו מתאר בתור "נתפס לי הגב", זו למעשה תופעה של כאבי גב. מדובר בקשת רחבה של תופעות: הגב יכול להיות תפוס כולו, או שיכולה להיות תחושת כאב באזור הגב התחתון. לפעמים אנשים מרגישים כאבים ברגליים או במפשעה, אך למעשה מדובר בתופעת כאבי גב המוקרנות לאזורים אחרים בגוף. לעיתים, כאבי גב תחתון מקרינים לגב עליון. תופעות אלה גורמות לקושי במציאת המקור האמיתי לכאב, אך בעזרת הכרה של גוף האדם בכלל ועמוד השדרה בפרט, ניתן לזכות בכל המידע הדרוש על מנת להתמודד עם הבעיה בצורה נכונה.

עמודה השדרה מורכת מ-24 חוליות המחולקות לשלוש עקומות: עקומת צוואר, עקומת חזה ועקומת מותן.
המקור של כאבי גב יכול להיות אפילו במצב הנפשי של המטופל, שעקב לחץ רב מגיע למצב שבו השרירים המאומצים מתחילים לפתח תופעות דלקתיות, להקרין כאבי גב לאזורים שונים בגוף ואפילו למוח.
עמוד השדרה שלנו זה השלד הבסיסי ביותר של כל המערכת הגוף האנושי, לכן חוקרים רבים דוגלים בגישה כלל-מערכתית שבוחנת את הבעיה מ"למעלה" ובאופן כוללני, מבלי להתרכז בבעיות נפרדות.

שיטות שונות לטיפול בבעיית כאבי גב

אחת השיטות הנפוצות ביותר לטיפול בתופעת כאבי גב הינה הפיזיותרפיה. קיימות שיטות טיפוליות רבות הכוללות מניפולציות עדינות ממוקדות לרקמות הרלוונטיות לבעיה. כל שיטה מיועדת לרקמה אחרת. בין הידועות שבהן: שיטת מייטלנד, שיטת אדווארד בריאן ועוד.
גם טיפולים אלקטרו תרפיים מקובלים מאוד בתור טיפול בבעיית כאבי גב- גירויים שונים בעזרת חשמל, טיפולי אולטרה סאונד, חימום או קירור, מתיחות אלקטרוניות שונות ועוד.
עם זאת, פעמים רבות הטיפול הטוב ביותר כנגד כאבי גב הינו טיפול מונע על ידי חיזוק שרירי הגב והבטן. ככל ששרירי הגב יהיו חזקים יותר, כך הם יתנו תמיכה טובה יותר לעמוד השדרה, ימנעו לחץ עליו ותזוזה בלתי רצונית של החוליות והדיסקים. חיזוק שרירי הבטן מאפשר להפחית לחץ המופעל על כל המערכת (עמוד השדרה, ברכיים) ולהביא ליציבה טובה יותר שגם היא, מצידה, תורמת מאוד להקלה על כאבי גב.
בין האמצעים השונים להקלת כאבי גב קיימות גם חגורות גב שונות, שמטרותיהן להפחית לחץ על עמוד השדרה, לשפר את היציבה ועוד. חגורות גב מגנטיות שואפות להפעיל לחצים עדינים במקומות הנכונים, מה שמביא גם כן להקלה בכאבים.

מכשירים חדשניים לטיפול בבעיית כאבי גב – רק באתר DDS

אתרנו מספק את החידושים האחרונים בעולם האורטופדיה. למרות שאנשים רבים מטפלים בבעיית כאבי גב בעזרת פיזיותרפיה, אחרים מעדיפים להימנע משיטות אלו, מחפשים את הדרכים לטפל בעצמם לבד במסגרת הביתית. בעזרת המכשור הייחודי של DDS זה אפשרי ביותר!
חגורות הגב האיכותיות ביותר שפועלות על משאבות אוויר מביאות להקלה משמעותית בלחץ המופעל על עמוד השדרה ומונעות כאבי גב.

בנוסף, באתר ניתן למצוא מכשירי טיפול לאזור הצוואר והברכיים. היותר וכל האזורים האלה קשורים באופן הדוק לעמוד השדרה, חשוב למצוא את המקור האמיתית לכאב. לעיתים, מומלץ לבקר רופא אורטופד על מנת למצוא את מקור הבעיה.
לאחר חשיפת הבעיה, רכישה של המכשירים החדשניים של גלובל מדיק תעזור לכם לצעוד בביטחון לעבר חיים חדשים ללא כאבי גב.

שם מלא בעברית בלבד:
טלפון:
הערות:

3839* או 03-6839988
דף הבית | HN-300 Hercules | אודות | המלצות | מאמרים | צרו קשר | כותבים עלינו | HB-500 Hercules | מכשיר אורטופדי להפגת כאבי ברכיים | כאבי צוואר קשים? | טיפול בכאבים כללי | חגורות אורטופדיות | מכשירי פיזיוטרפיה | סוגי גלריות.
.
Copyright © 2013-2018 Net-style. All rights reserved.