|
הפתרון המושלם לכאבי צוואר, גב, וברכיים
The perfect solution
FOR NECK, BACK & KNEES PROBLEMS
המוצרים שלנו


  Hercules HK-100
מערכת אורטופדית להקלה בכאבים ושיקום המפרקים
 

Hercules HN-300
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי צוואר ושיקום עמוד השדרה הצווארי

 

Hercules HB-500
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני

 

Hercules HL-600
מערכת לעיסוי לימפטי וטיפול בבצקות.

 

POSTURE MASTER
המאמן האישי שלך לעמידה זקופה יותר ב30 יום


צרו קשר
נציג מטעם גלובל מדיק יחזור אליכם בהקדם
חדשות
שלח לחבר הוסף למועדפים

כאבי צוואר

המבנה העדין של הצוואר הגורם לתופעת כאבי צוואר

כאבי צוואר הינה תופעה נפוצה מאוד בקרב הרוב המכריע של אנשים בוגרים. גם ילדים ובני נוער עלולים לסבול מהתופעה, אך יותר על רקע של גדילה מואצת.
תסריט נפוץ של כאבי צוואר הינו כאשר הצוואר נתפס במהלך השינה, בבוקר מתעוררים עם צוואר כואב ומקרין כאב לעבר השכמה. מצב זה נגרם עקב מצב צבוט של רקמה עצבית העוטפת מפרק של הצוואר, או אף מספר מפרקים של חוליות הצוואר. הגוף שואף לתקן את המצב הזה ומטה את הראש והצוואר לכיוון בו נגרם הנזק, על מנת ליצור לחץ מינימאלי ולהגן על הרקמה שנפגעה. הסטה זו מלווה בתחושת צוואר נוקשה ותחושת שרירים תפוסים.
במצבים אלה, לא מומלץ לנסות לטפל בתופעת כאבי צוואר בעזרת מסאז' או חימום, משום שזה ינטרל את ההגנה הטבעית של הגוף ויגרום לכאבים עזים אף יותר.

תופעת כאבי צוואר נפוצה במיוחד בקרב אנשים שבמסגרת עבודתם ישובים בתנוחה אחת מול מחשב או מול אובייקט אחר מולו הם עובדים. בדרך כלל התנוחה של הצוואר אינו נכונה מבחינת עקרונות הארגונומיה. מאפיין זה של העבודה הפך לגורם מכריע בהופעת כאבי צוואר בקרב רוב האנשים הבוגרים.

דרכים לטפל בבעיית כאבי צוואר

אחת הדרכים המקובלות ביותר לטיפול בבעיות של כאבי צוואר הינה הפיזיותרפיה. במסגרת הטיפולים השונים המוענקים בתחום רפואה זה, ניתן למצוא טיפול שנועד לשחרר את המפרק שנצבט. חשוב מאוד לבצע את התהליך הזה בצורה עדינה ככל הניתן, היות וחימום יתר של האזור עלול לגרום נזק רב יותר.
ניתן לטפל בתופעת כאבי צוואר בעזרת סוגים שונים של טיפולים עצמיים הכוללים שינויי הרגלים הן ביום והן בלילה. בכדי למנוע את התכווצות והמצב צבוט של המפרקים, ניתן להיעזר במגבת מקופלת הכרוכה מסביב לצוואר במהלך שנת הלילה. זה שומר על צורה נכונה של תנוחת הצוואר ומונע ממנו להגיע למצב שבו המפרקים והשרירים נתפסים.
אחת הדרכים המומלצות לשם מניעת כאבי צוואר מלכתחילה זו כרית אורטופדית המאפשרת למנוע תנוחות לא נכונות של הראש במהלך השינה, מספקות איזון אופטימאלי של הראש ומפעילות את מידת הלחץ הדרושה בכדי להביא לשינה טובה וצוואר בריא.

שמירה על תנוחות נכונות עבור הצוואר יכולה למנוע הופעה של כאבי צוואר ולתרום להיעלמותם. חשוב שלא לשבת מול מסך מחשב שנמצא נמוך מדי עבורכם. למרות שבהתחלה אי הנוחות לא מורגשת במיוחד, הצוואר לא יחזיר לכם טובה על "התעללות" זו וישיב לכם בכאבי צוואר עזים עוד באותו היום. שיטה נוספת לשמירה על צוואר בריא ולא תפוס זה צווארונים אורטופדיים של חברת גלובל מדיק.

הפתרונות של גלובל מדיק עבור כאבי צוואר

גלובל מדיק מביאה את החידושים האחרונים של עולם האורטופדיה לכל אדם ישראלי שנמאס לו לסבול מתופעת כאבי צוואר יומיומיים. הצווארון נועד לטפל בכל בעיה בין דסקית, מפרקית וחולייתית שהתעוררה בצוואר שלכם.
מערכת DSS 300 – הצווארון האורטופדי החדשני ביותר בעולם, פועלת על שיטת משאבת האוויר המפעילה לחץ עדין על החוליות והדיסקים. לחץ זה מביא לשחרור מהיר ועדין ביותר של כאבים, מבלי לגרום נזק ומבלי להזדקק לטיפולי פיזיותרפיה ארוכים.
הזמינו את הישועה שלכם מתופעת כאבי צוואר עוד היום והתחילו ליהנות מאיכות חיים גבוהה ביותר, הכוללת הגנה ושמירה על הצוואר מדי יום ביומו, כמו כן נשמח להמליץ על אבחון פסיכו דיאגנוסטי להקלה בתסמיני הצוואר התפוס.

שם מלא בעברית בלבד:
טלפון:
הערות:

3839* או 03-6839988
דף הבית | HN-300 Hercules | אודות | המלצות | מאמרים | צרו קשר | כותבים עלינו | HB-500 Hercules | מכשיר אורטופדי להפגת כאבי ברכיים | כאבי צוואר קשים? | טיפול בכאבים כללי | חגורות אורטופדיות | מכשירי פיזיוטרפיה | סוגי גלריות.
.
Copyright © 2013-2018 Net-style. All rights reserved.