|
הפתרון המושלם לכאבי צוואר, גב, וברכיים
The perfect solution
FOR NECK, BACK & KNEES PROBLEMS
המוצרים שלנו


  Hercules HK-100
מערכת אורטופדית להקלה בכאבים ושיקום המפרקים
 

Hercules HN-300
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי צוואר ושיקום עמוד השדרה הצווארי

 

Hercules HB-500
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני

 

Hercules HL-600
מערכת לעיסוי לימפטי וטיפול בבצקות.

 

POSTURE MASTER
המאמן האישי שלך לעמידה זקופה יותר ב30 יום


צרו קשר
נציג מטעם גלובל מדיק יחזור אליכם בהקדם
חדשות
שלח לחבר הוסף למועדפים

פריצת דיסק צוואר

פריצת דיסק צוואר – ממה הוא נגרם?פריצת דיסק צוואר

פריצת דיסק צוואר זוהי תופעה בלתי נעימה שמתרחשת לרבים מאיתנו, פעמים רבות כשאנו אפילו לא מודעים לכך. בעיית דיסק באופן כללי, זהו מצב שבו מתרחשת פגיעה בעבודה התקינה של הדיסק, החומר המחבר בין חוליות שונות בעמוד השדרה שלנו. כאשר מופעל לחץ חזק על עמוד השדרה הצווארי (שבע חוליות בעמוד השדרה שמטרתן הינה להחזיק את הראש שלנו) והדיסק מתחיל לבלוט מתוך החוליה. בנוסף, נקרעת המעטפת החיצונית של הדיסק, החומר הג'לי שנמצא בפנים פורץ החוצה וגורם לדלקתיות. כאשר הדיסק יוצא מתוך החוליה, הוא מתנגש בעצבים שנמצאים מסביב לעמוד השדרה. זה מה שגורם לכאב עצמו, הלכה למעשה. זו גם הסיבה לכך, שפעמים רבות ניתן להרגיש פריצת דיסק צוואר לאו דווקא רק בצוואר, אלא גם בפרצי כאב באזורים שונים בגב או בראש. תופעה זו מתרחשת בגלל שהעצבים מובילים את המידע למקומות שונים בגוף.
הסיבות לתופעות שגורמת לבלט ולאחר מכן לתופעת פריצת דיסק צוואר יכולות להיות מגוונות, אך באופן כללי מדובר בלחץ חזק ובלתי מבוקר על החוליות בצוואר.
אנשים שיש להם סיכוי גבוה יותר לסבול מתופעת פריצת דיסק צוואר הינם אלה שיושבים שעות רבות בתנוחה לא נוחה ולא נכונה מבחינה אגרונומית.

כיצד לטפל בבעיית פריצת דיסק צוואר?

כמו בעיות רבות הקשורות לעמוד השדרה, הטיפול דורש זמן, סבלנות ועזרים וזרזים שיאפשרו לגוף לרפא את עצמו מהר יותר. במקרים מסוימים אנשים בוחרים ליטול משככי כאבים או אף לתקן פריצת דיסק צוואר בעזרת ניתוחים, אך מדובר במקרים נדירים וקיצוניים.
טיפול תקין של פריצת דיסק צוואר דרוש פיזיותרפיה שעליה ימליץ הרופא המטפל. בנוסף, חשוב לשמור על תנוחות בריאות של הצוואר, לשם כך קיימים הצווארונים האורטופדיים השונים. מומלץ לשמור על תנוחה נכונה מבחינה אגרונומית ולמנוע לחצים מיותרים על הצוואר.

אנשים רבים פונים מייד לקבלת מסאז', אך זו יכולה להיות טעות, משום שהריפוי של הדיסק דורש זמן, בעוד חימום ועיסוי המקום עלול רק להחריף את הדלקת ולא לעזור במאום. זו הסיבה לכך שיש לפנות לאורטופד ברגע שיש חשש לפריצת דיסק.
במקרים מסוימים, פריצת דיסק צוואר נגרמה עקב פעילות פיזית חזקה מדי. במהלך הטיפול עדיף להימנע ממנה בכלל, משום שהחוליות בצוואר הינן מאוד עדינות בלבי הטיפול וכל טלטול נוסף או לחץ פיזי עלול לגרום להחרפה מחודשת של הבעיה.

הפיתרון הייחודי של גלובל מדיק לבעיית פריצת דיסק צוואר

חברת גלובל מדיק מספקת לכם מוצרים חדשניים ואיכותיים ביותר שיעזרו לכם לעבור את התקופה הקשה של טיפול פריצת דיסק צוואר במהירות רבה יותר והרבה פחות מכאוב. השיטה החדשנית של צווארונים של טכנולוגיית VAP מספק טיפול מהפכני על ידי הענקת יציבות לצוואר אך לא רק. שיטת משאבות האוויר של צווארון אלסטי זה מאפשרת להאריך בעדינות רבה את עמוד השדרה, להחזיר את החוליות והדיסק למקומם ועל ידי כך להעניק תחושה עילאית של היעדר כאב תוך הזמן הקצר ביותר.
המכשירים המתקדמים נבדקו ואושרו הן על ידי משרד הבריאות האמריקאי והן על ידי משרד הבריאות הישראלי, ובעת רכישתו אתם מקבלים אחריות מלאה לשנים עשר חודשים. החלו חיים חדשים עם הצוואר שלכם יחד עם גלובל מדיק.

שם מלא בעברית בלבד:
טלפון:
הערות:

3839* או 03-6839988
דף הבית | HN-300 Hercules | אודות | המלצות | מאמרים | צרו קשר | כותבים עלינו | HB-500 Hercules | מכשיר אורטופדי להפגת כאבי ברכיים | כאבי צוואר קשים? | טיפול בכאבים כללי | חגורות אורטופדיות | מכשירי פיזיוטרפיה | סוגי גלריות.
.
Copyright © 2013-2018 Net-style. All rights reserved.