|
הפתרון המושלם לכאבי צוואר, גב, וברכיים
The perfect solution
FOR NECK, BACK & KNEES PROBLEMS
המוצרים שלנו


  Hercules HK-100
מערכת אורטופדית להקלה בכאבים ושיקום המפרקים
 

Hercules HN-300
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי צוואר ושיקום עמוד השדרה הצווארי

 

Hercules HB-500
מערכת אורטופדית דינאמית המסייעת להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני

 

Hercules HL-600
מערכת לעיסוי לימפטי וטיפול בבצקות.

 

POSTURE MASTER
המאמן האישי שלך לעמידה זקופה יותר ב30 יום


צרו קשר
נציג מטעם גלובל מדיק יחזור אליכם בהקדם
חדשות
שלח לחבר הוסף למועדפים

SPINAL MOUSE

                  

מערכת לסריקת עמוד שדרה ללא קרינה- SPINAL MOUSE

                                    

*המערכת אושרה על ידי הFDA- מנהל המזון והתרופות של ארצות הברית. *המערכת אושרה על ידי האיחוד האירופאי, אישור CE , הסימון מראה לרוכש שהמוצר ממלא אחר כל הדרישות הבטיחותיות, הבריאותיות והסביבתיות כפי שהן מוגדרות בדירקטיבות האירופיות החלות עליו.

   

מערכת לסריקת עמוד שדרה, מדוייקת קלה ומהירה וללא שום קרינה. יותר מ3000 מרפאות, רופאים ומטפלים במרכזי בריאות בעולם כבר משתמשים במערכת, עכשיו גם בישראל.

למה ""SpinalMouse®?

כאבי גב הוא המחלה השכיחה ביותר בחברה של המאה ה -21 שלנו. מחקרים שנעשו לאחרונה מראים כי ליותר מ -80% מהאוכלוסייה יש כאבי גב ו -40% מאלה שאינם מטופלים ולא נבדקו עלולים לפתח בעיות כרוניות.

האבולוציה של האדם, התפתחות החברה והיציבה הלא נכונה. גורמת ללחץ רב על עמוד השדרה ומובילה למחלות שונות.

בעזרת ""SpinalMouse®ניתנת האפשרות להעריך את היישור, היציבה והניידות של עמוד השדרה. הליך זה אינו פולשני ואין לו תופעות לוואי שליליות על הגוף, ולכן מומלץ לכל קבוצות הגיל, כולל ילדים, נשים בהריון וזקנים.

התוצאה של ""SpinalMouse®באות לידי ביטוי בדו"ח גרפי עם מידע ברור ומובן למטופל.הדוח מכיל גרפיקה של עמוד השדרה וטבלה עם ערכי זווית של החוליות.

העקרון-

כל גב ועמוד שדרה הוא ייחודי בצורתו. הערכה מקצועית לפני, במהלך ואחרי כל טיפול הינה הכרחית כדי לספק את הבסיס לקורס מתאים של טיפול.

""SpinalMouse®הוא כלי מהפכני, שבעזרת מחשב ניתן לקבל הערכה ולקבוע את צורתו של עמוד השדרה הסגיטלי והחזיתי.

זהו מכשיר מדידה חדש וקומפקטי שבשילוב עם תוכנת מחשב מעריך את הצורה, הניידות והעקמומיות של עמוד השדרה ללא החלת קרינה מזיקה. המכשיר מתאם עצמו לקווי מתאר של הגב והנתונים מועברים למחשב.

המכשיר מספק תוצאות מיידיות, מהירות ומדויקות תוך דקות. הסורק מאפשר ניתוח נתונים בסיוע מחשב ותצוגה של עמוד השדרה, המכשיר עולה על רוב השיטות ה"מקובלות". מדוייק, לא פולשני וחופשי לגמרי מקרינה.

אבחון עם "- "SpinalMouse®מציג את הסיבות לכאבי גב למטופל, לרופא והמטפל. האבחון הוא מהיר, קל להבנה ואינו מזיק למטופל, כיוון שלא נעשה שימוש בכימיקלים או קרינה, אין תופעות לוואי או התוויות נגד ויכול להתבצע בכל עת ובכל מספר פעמים.

                   גלובל מדיק

 

המכשיר מונח באופן ידני על העור, לאורך עמוד השדרה.ההערכה מורכבת משני סטים של שלוש מדידות. כל קבוצה אחת במישור הפרופיל הסגיטלי וקבוצה אחרת במישור הפרונטלי.

למכשיר יש שני גלילים המאפשרים מעקב אחר עמוד השדרה. ובעזרת שלושה חיישנים, שבאמצעות חיבור Bluetooth, משדרים נתונים רלוונטיים מבחינה קלינית לתוכנת המחשב.

 

הנתונים מנותחים ובכך ניתן להעריך את:

§        מידות זוויות סגיטליות וחזיתיות.

§        יציבה וניידות בעמוד השדרה.

§        פונקציות עמוד השדרה וביצועים.

 

קיים קשר חזק בין קו המשטח שעליו המדידה מתבצעת וקו האמצע של עמוד השדרה במונחים של יישור, טווח תנועה, תפקוד וביצוע תפקידיה. התוכנה שמחשבת את הפרמטרים של עמוד השדרה מבוססת על עיקרון זה.

יתרונות המכשיר-

*מאפשר לזהות זוויות בחוליות גלובליות, סאגיטלי וחזיתיות.
*המכשיר יציב ונייד *הסורק הינו מדויק ואמין
*הוא עמיד בבדיקות שונות ותקנים סטנדרטים
*ללא נזק למטופל וללא קרינה

תוצאות המכשיר-

התוצאות המאובחנות מספקות מידע באמינות גבוהה של הנתונים. ניתן לזהות סימפטומים של תפקוד ופתולוגיה של עמוד השדרה, בעזרת האבחון ניתן להתאים את הטיפול הטוב ביותר לכל אדם. כמו כן ניתן לבצע מדידות חוזרות כדי לעקוב אחר מצב המטופל כיוון שמכשיר זה אינו פולשני וללא קרינה.


 

איזה סוג של מידע ניתן לקבל מכשיר המדידה ""SpinalMouse®?

אנו משיגים מידע קליני חשוב שיש צורך וניתן להשתמש בו.

המידע שמתקבל מהסריקה יכול לספק לרופאים ולמטפלים את הדרכים הטובות ביותר לטיפול, לריפוי ומניעה.

שימוש במכשיר האבחון"- "SpinalMouse®, שנערך לפני טיפול או במהלך טיפול יכול לעקוב אחר התקדמות מצבו של המטופל ולספק יישום איכות נחוצה. בסופו של דבר, השימוש במכשיר זה למטופל מביא לתוצאות טובות יותר בתהליך ההתאוששות תוך מעקב אחר מצבו.

חולים עם מחלות של עמוד השדרה יכולים לקבל מידע מהיר, מדויק ואמין .יתר על כן, המכשיר ""SpinalMouse®יכול להשוות את תוצאות הסריקה הקודמת, או את התוצאות של מספר סריקות מהתוצאות הנוכחיות, ובכך, מספק מידע איכותי. ומאפשר הערכה מדויקת של אפקטיביות הטיפול, שיקום ועל ידי בדיקת השיפור של כל חולה באופן אינדיבידואלי.

 

בהשוואה לשיטות קיימות אחרות, ""SpinalMouse®מציע יתרונות כגון: דיוק, אובייקטיביות ויחס עלות-תועלת טובה מאוד.

 

             

 

 

אנו מזמינים אתכם ליעוץ ולבדיקת התאמה.

כתובת הקליניקה-דרך בן צבי 84, תל אביב (בניין פנורמה) קומה 6 חדר 654

ימי קבלה: 

א'-ה'- 08:00-18:00

ו'- 08:00-14:00

 

לקביעת תור לבדיקת התאמה ובכל שאלה:

 

  

שם מלא בעברית בלבד:
טלפון:
הערות:

3839* או 03-6839988
דף הבית | HN-300 Hercules | אודות | המלצות | מאמרים | צרו קשר | כותבים עלינו | HB-500 Hercules | מכשיר אורטופדי להפגת כאבי ברכיים | כאבי צוואר קשים? | טיפול בכאבים כללי | חגורות אורטופדיות | מכשירי פיזיוטרפיה | סוגי גלריות.
.
Copyright © 2013-2018 Net-style. All rights reserved.